Základní škola a Mateřská škola Hostouň okres Kladno

PONDĚLÍ 22.4.

Přesnídávka: Ovocná přesnídávka s piškoty (alergeny: pšeničná mouka, mléko, vejce)

Oběd: Frankfurtská polévka (alergeny: celer, pšeničná mouka, mléko)

1. Bramborové strapačky s mákem, máslem a cukrem, mléko (alergeny: pšeničná mouka, vejce, mléko)

Svačinka:  Chlebíček s posypem (dýně a len) s máslem, zelenina  (alergeny: pšeničná mouka, mléko)

ÚTERÝ 23.4.

Přesnídávka: Chléb s máslem a marmeládou, ovoce (alergeny: pšeničná mouka, mléko)

Oběd: Slepičí vývar s nudlemi a zeleninou (alergeny: celer, pšeničná mouka)

1. Vepřové plovdivské maso s rýží, ovoce (alergeny: pšeničná mouka )

Svačinka: Chlebíček s vajíčkovou pomazánkou, zelenina (alergeny: mouka, vejce, mléko)

STŘEDA 24.4.

Přesnídávka: : Loupák s mlékem, ovoce (alergeny: pšeničná mouka, mléko)

Oběd: Fazolová (alergeny: pšeničná mouka, celer)

1. Zapečené těstoviny s treskou, červenou řepou (alergeny: pšeničná mouka, mléko, vejce, treska)

Svačinka: Večka se sýrem eidam, máslo, zelenina (alergeny: mléko, pšeničná mouka)

ČTVRTEK 25.4.

Přesnídávka: Rohlík s hráškovou pomazánkou, zelenina (alergeny: pšeničná mouka, mléko)

Oběd: Bramboračka (alergeny: celer, pšeničná mouka, mléko)

1. Kuřecí gyros s vařenými brambory a tzatziki (alergeny: vejce, sója, mléko, mouka)

Svačinka: Houska s vídeňskou pomazánkou, zelenina (alergeny: mléko, pšeničná mouka, hořčice)

PÁTEK 26.4.

Přesnídávka: Koláč na plech s lesním ovocem, ochucené mléko (alergeny: pšeničná mouka, mléko, vejce )

Oběd: Hovězí vývar se zeleninou a tarhuňou (alergeny: celer, pšeničná mouka)

1. Kuřecí fajitas s rýží (alergeny: - )

Svačinka: Škvarková placka s meltou a mlékem, zelenina  (alergeny: pšeničná mouka, mléko, vejce)

PONDĚLÍ 29.4.

Přesnídávka: Racio chlebíček s čerstvým sýrem, mléko (alergeny: mléko)

Oběd: Zeleninová s krupičkou a vejcem (alergeny: celer, pšeničná mouka, vejce)

1. Rybí prsty s bramborovou kaší (alergeny: mléko, pšeničná mouka, mléko, vejce, treska)

Svačinka: Toust s pomazánkovým máslem, zelenina (alergeny: mléko, pšeničná mouka)

ÚTERÝ 30.4.

Přesnídávka: : Chléb s rybí pomazánkou v tomatě, zelenina (alergeny: pšeničná mouka, mléko, rybičky)

Oběd: : Zelná polévka s brambory (alergeny: pšeničná mouka, mléko, celer)

1. Těstoviny s kuřecím masem a brokolicí, ovoce (alergeny: pšeničná mouka, mléko)

Svačinka: Rohlíček s pomazánkou z kořenové zeleniny, zelenina (alergeny: mléko, pšeničná mouka)

STŘEDA 1.5. Státní svátek – nevaří se

ČTVRTEK 2.5.

Přesnídávka: Toust (chléb) s uzeným sýrem a máslem, zelenina (alergeny: pšeničná mouka, mléko)

Oběd: Kuřecí vývar se zeleninou s nudlemi (alergeny: pšeničná mouka, celer, mléko)

1. Vepřové na smetaně s rýží (alergeny: mléko, pšeničná mouka)

Svačinka: Vícezrnný rohlíček s máslem, ovoce (alergeny: pšeničná mouka, mléko)

PÁTEK 3.5.

Přesnídávka: Mramorová buchtička s ovocným čajem (alergeny: pšeničná mouka, mléko, vejce)

Oběd: Květákový krém s krutony (alergeny: vejce, celer, pšeničná mouka)

1. Rozlítaný španělský ptáček s houskovým knedlíkem (alergeny: pšeničná mouka, mléko, hořčice, vejce)

Svačinka: Veka s falešnou krabí pomazánkou, zelenina (alergeny: mléko, pšeničná mouka, treska)

ZŠ Hostouň čerpá příspěvek na realizaci jazykové výuky z daru Letiště Praha, v rámci projektu Jazykové podpory PAR.